Ogłoszenie

KAŻDY KTO PRZECZYTA REGULAMIN MA POD NIM NAPISAC "ZAPOZNALEM SIE" BRAK PODPISU= BRAK LOD 5K PDR= 200K OD ZARZĄDU

#1 2014-04-07 16:24:47

Demonx2000

Gość

Podanie Demonx2000

Lvl:70
Profesja:68
Wiek:14
Kim grasz:Łucznik
Reputacja:292k ( Niebieski przywódca)

Karty SP-
sp1-Brak ( w następnym tygodniu będzje +9)
sp2-brak
sp3-brak
sp4-+9 81 profa
sp5-brak
sp6-brak

Poprzednia rodzina i powód jej opuszczenia:Baccarat - Odszedłem od nich ponieważ, okazało się, ze szefostwo u nich jest żałosne. Obrażają innych członków fam. Jeśli ktoś ich wkurza to spamią mu zaproszeniami do fam, zeby "zginął"

Dlaczego akurat My:Szukam fam, z którą mozna pogadać, jest aktywna i przedewszystki chodzi na glace. Jedna członkini tej fam wydaje się być według mnie bardzo spoko ( Ami92). Dzięki niej także teraz pisze podanie :>

Kilka słów o Sobie: Nazywam się Filip i pochodzę z Przechlewa położonego na pomorzu. Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Interesuję się piłką nożną, bardziej graniem niż tymi wszystkimi turniejami itp. Lubię też grać w ping-ponga i tenisa. W Nt gram ok. 4 Lata juz, ale z przerwami. Wcześniej grałem na Enigmie, ale znudziło mi się tam, ponieważ świeciło na serwie pustkami i sprzedałem konto. Teraz zacząłem grać na Avalonie i jest ogólnie 5x więcej aktywnych graczy. Na glace chodzę często, mam aktualnie ok. 80k wkładu.

Ps. Macie ts'a i jesteście aniołami czy diabłami ?

Pozdrawiam Filip "demonx2000"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fanklub-ukitake.pun.pl www.pzd.pun.pl www.ichip.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl